Kurumsal

Banner

Hakkımızda

1982 yılında Antalya'da kurulan firmamız; kalite, yenilik ve sağlık prensipleri ile ülke çapında gösterdiği haklı başarının temellerini oluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda portatif bahçe duvarı beton direk çeşitleri imalatıyla başlayan firmamız bugün galvaniz ve PVC kaplı örgü teller, beton ve demir direklerini kendi tesislerinde kaliteli uzman kadrosuyla üretmektedir.

Bahçe çitleri alanında uzun yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sitemiz üzerinde farklı tasarım çit modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.
Antalya tel çit sistemlerimizle bahçeleriniz farklı bir boyuta dönüşüyor. Antalya çit sektörünün kaliteli firmalarından biri olmayı başardık. Biz imalat sürecinde ekip çalışmasına büyük bir özen gösteriyoruz. Bu nedenle çeşitli eğitimlerle, seminerlerle personellerimize destek oluyoruz. Gelişmiş sistemlerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyor. Nitelikli ürünleri güncel fiyatlardan dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Dünya standartlarında faaliyetlere imza atmak için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Sert doğa koşullarına dayanıklı olan bu ürünler dekorasyon konusunda da estetik çözümler sunuyor. Yapay bir ürün olmasına rağmen doğal çim algısı yaratan Antalya tel örgü, tel örgü çit sistemleri pek çok alanda kullanılmaktadır.
Bahçe çitlerini farklı malzemelerden imal edebiliriz. Estetik tasarımları sayesinde bu ürünler kullanıcılardan tam not alıyor. Kullanım amacına göre değişim gösteren bu ürünlerimizle güvenlik konusunda da beklentilere yanıt verebiliyoruz.

Tel Çit Fiyatları Hakkında

Antalya çit alanında geleneksel ve modern tasarımlar bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Her zaman kaliteyi baz alarak hareket ediyoruz. Sürekli daha ileriyi hedefleyerek en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Tel örgü sistemlerinde sizlere en özel fiyatları sunabiliriz. Farklı imalat ürünleriyle mekanlara değer katabiliriz. Farklı sebeplerden dolayı çit ihtiyacınız ortaya çıkabilir. Belirli alanlarda çit ihtiyacı karşılamak için buradan destek veriyoruz.
Antalya çit firmaları olarak ekonomik çitleri elinizin altına getiriyoruz. Farklı konularda çit desteğini sizlere sunabiliriz. Müşterilerimize sağladığımız memnuniyette bu noktada üst düzeyde yer almaktadır.  Dekoratif ve aynı zamanda güvenlik konusunda da çözüm sağlayan çitler üretim durumuna göre farklı fiyatlardan satışa çıkarılır. Bahçenize en uygun profesyonel çitleri ürünlerimiz sayfasından  inceleyebilirsiniz.
Dekoratif olarak beklentileri karşılayan tel çit modelleri dışarıdan gelecek tehlikelere karşı da sizleri koruma altına alır. Jiletli tel ve dikenli tel sistemlerimizle beklentilere tam olarak yanıt verebiliriz. Güvenliğin önemli olduğu bahçelerde tel çitler beklentilere tam olarak yanıt verebilir. Görselliğin ön planda olduğu bu modeller farklı renk, desen ve işlevselliği ile ön plana çıkar. Aradığınız çit modellerini şimdi tek tıkla internet adresimizden kolayca satın bulabilirsiniz.

Misyon

ÇİT alanında nitelikli ve deneyimli kadrosuyla, standartların üzerindeki kaliteli üretimi, devamlı gelişen teknolojisiyle, iç ve dış piyasada çevre ve güvenlik sektörünün talepleri doğrultusunda üretim yapabilme esnekliğine sahip, bölge ekonomisi için önemli, entegre olma yolunda hızla ilerleyen, güçlü, zamanında teslimat ve güvenilirlik prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve çevre dostu bir kuruluştur.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Çit dünyasının öde gelen isimlerinden olan DÜZ ÇİT ürünlerini kalite güvencesi ile üretip, kalite ve hizmetinden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarısını devam ettirmektedir.

Şirket Profili

Düz çit firması olarak, çevre güvenlik ve çit sistemlerinde, sektörün öncüsü oalarak, uzun yılladır yapmış olduğumuz çalışmalarla, birçok ürünü hizmet bahçemize katarak, siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Düz çit tel örgü imalatçı ve montaj firması olarak, Tel örme ve tel örgü sektöründeki hizmetlerimiz şunlardır ;
Örgü Tel - Kafes Tel – Helezyon Tel – PVC Kaplı Tel – Kümes Tel – Bahçe Çiti – Dekoratif Bahçe Çiti – Tel Çit – Gavanizli Tel – Fens Teli – Duvar Üstü Çit – Dekoratif Panel Çit – Beton Direk – Boru Direk – Panel Çit – Jiletli Teller – Panel Kapılar – Dekoratif Paneler – Dikenli Teller – Beton Direkler çevre güvenlik sistemleri ile hizmetinizdeyiz.